Skip to main content

Rowerem po Tarnowie - odwiedź najpiękniejsze okolice małopolski na dwóch kółkach!

Tarnów to miasto, które oferuje wiele atrakcji dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Jedną z nich jest trasa rowerowa Velo Dunajec, która pozwala na poznanie piękna tarnowskich okolic. Trasa ta zaczyna się w centrum miasta i biegnie przez malownicze wzgórza i lasy, kończąc się na Słowacji.

Czym jest trasa rowerowa Velo Dunajec?

Trasa Velo Dunajec to popularna ścieżka rowerowa o długości około 60 kilometrów, która biegnie przez piękne tereny Brzanki. Trasa ta jest idealna dla miłośników rowerów i przyrody, ponieważ pozwala na poznanie malowniczych krajobrazów, a także na odwiedzenie wielu ciekawych miejsc. Malownicza trasa rowerowa Velo Dunajec oferuje wiele atrakcji dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Można tam podziwiać piękne widoki na pasmo Brzanki oraz na Słowację. Trasa ta również przebiega przez wiele malowniczych wiosenek i lasów, co jest idealne dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta.

Gdzie się zatrzymać, odwiedzając Tarnów i przejeżdżając trasą Velo Dunajec?

Jeśli planujesz odwiedzić Tarnów i skorzystać z trasy rowerowej Velo Dunajec, zatrzymaj się w hotelu Gal. Hotel ten, którego oferta dostępna jest na stronie: hotelgaltarnow.pl, oferuje wygodne pokoje i doskonałą lokalizację, co pozwala na łatwy dostęp do trasy rowerowej oraz do innych atrakcji miasta. 

Dzięki licznym trasom rowerowym można poznać piękno tarnowskich okolic, a zatrzymując się we wspomnianym hotelu skorzystać z wygodnego i komfortowego zakwaterowania oraz doskonałej lokalizacji, z której łatwo dotrzeć zarówno do trasy rowerowej Velo Dunajec, jak i do innych atrakcji miasta. 

Najciekawsze atrakcje w Tarnowie

Dodatkowo, Tarnów oferuje wiele innych atrakcji turystycznych, takich jak zwiedzanie zabytkowych budynków, muzeów, czy malowniczych parków. Warto wybrać się również na spacer po Starym Mieście, gdzie znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i sklepy. Tarnów jest również doskonałym miejscem na spotkanie z kulturą i historią, dzięki licznym zabytkowym budynkom, takim jak Katedra Tarnowska czy Ratusz, które są prawdziwymi skarbami miasta. Muzea, takie jak Muzeum Okręgowe im. Władysława Orkana, oferują również interesujące ekspozycje dotyczące historii i kultury miasta i regionu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.